Jumanji

WITAJCIE W DŻUNGLI JUMANJI

  • Wielkoformatowa gra JUMANJI (5×5 m) ? powracamy do klasycznej gry ?Jumanji?, w której dzieci wcielają się w awatary postaci, które wylosują na wielkim ekranie za pomocą specjalnej aplikacji : słoń, małpa, krokodyl i nosorożec. Następnie przebieramy dzieci w kostiumy i już mogą wyruszyć w wyprawę przez dziką dżunglę. Czeka je tam mnóstwo niespodzianek i niebezpieczeństw, z którymi muszą się zmierzyć. Grupa, która pierwsza dojdzie do środkowego pola z napisem ?Jumanji?, wygrywa!
  • Dmuchany tor przeszkód Jumanji ? przed dziećmi nie lada wyzwanie; znajdą się nad dziką Amazonką. Ich zadaniem jest przejść przez most tak, aby nie wpaść do rzeki (imitujące wodę błękitne pianki). Pomocą mogą być liany, ale ? uwaga! ? pośród nich czają się dzikie węże!
  • Strefa PlayStation  4 Jumanji? PlayStation 4 nie trzeba dzieciom przedstawiać. Tym razem zaprosimy je do grania na PS4 z przygodową grą ?Jumanji: Welcome to the Jungle?!
  • W paszczy węża: niesamowite zdjęcia z dżungli ? skoro jesteśmy w dżungli, co nie zdarza się przecież często, warto mieć stamtąd pamiątkę, dlatego zaprosimy dzieci na niezwykłą ściankę foto. Zrobią tam sobie zdjęcia z? bardzo niebezpiecznym wężem!
  • Jungle Fever ? jak przygoda, to przygoda! Na dzieci czeka stanowisko wizażu, na którym makijażyści przemienią je w dzikie zwierzaki oraz wykonają kolorowe, zwierzakowe tatuaże!
  • Jak zawsze, dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik plastyczny, w którym będą mogli rozwiązywać rebusy, łamigłówki oraz kolorować dziką dżunglę!

Evento - Agencja do zabaw specjalnych!

Kontakt z nami