EVENTO: Agencja od zabaw specjalnych

Działamy na prostych zasadach ? najważniejszy jest dla nas uśmiech, komfort i bezpieczeństwo naszych gości, a więc dzieci. To z myślą o nich wymyślamy nowe atrakcje, zapraszamy niezwykłych gości i przechodzimy samych siebie 🙂

Dzieci chcą dinozaurów? Będą dinozaury! Chciałyby przybić piątkę z Minionkami, będą Minionki! Pragną polatać na grzbiecie prawdziwego smoka? Przylatuje prawdziwy smok! Za nami wielkie ogólnopolskie trasy filmowe, spektakularne imprezy plenerowe, ale także spotkania w mniejszym gronie, np. w przedszkolach, szkołach i domach kultury.

UWAGA: imprezy szyjemy na miarę ? przygotowujemy spotkania na miarę wskazanych budżetów (innymi słowy: jeśli skontaktujesz się z nami i podasz kwotę, jaką dysponujesz, opracujemy dla ciebie ofertę indywidualną)!

  • ponad 300 imprezw centrach handlowych oraz w plenerze
  • kilkanaścieogólnopolskich tras promocyjnych związanych z premierami największych animacji ostatnich lat (m.in. ?Jak wytresować smoka? ?Minionki?, ?Angry Birds?, ?Smerfy?, ?SpongeBob Kanciastoporty?, ?Kraina cudów?, ?Jumanji?, ?Doktor Dolittle?, ?O Yeti!?, ?Hotel Transylwania?, ?Piotruś Królik?)
  • przedstawienia dla dzieci (specjalnie napisane na potrzeby imprez aktorskie przedstawienia muzyczne)
  • koncerty gwiazd
  • spotkania z artystami i cele brytami
  • spotkania z najsłynniejszymi influencerami

W stałej ofercie:

Przykładowe realizacje:

Angry Birds
Minionki w Podróży
Mavis i Drakula z Hotelu Transylwania

Evento - Agencja do zabaw specjalnych!

Kontakt z nami