Smoki

Popularność smoków można porównać chyba tylko z popularnością dinozaurów. Dzieci po prostu je kochają! Tak jak pokochały poruszające przygody Czkawki i Szczerbatka, bohaterów kultowej dziś serii ?Jak wytresować smoka?. Premiera filmu stała się okazją do wyjątkowo smoczych imprez oraz przeniesienia się w czasie do magicznej krainy Wikingów! W programie trzy niesamowite smocze strefy:

  • LEĆ NA SMOKU! WIELKA ATRAKCJA FILMOWA (Ride with Toothless Experience). Każdy uczestnik spotkań miał szansę wystąpić w profesjonalnym trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym? na grzbiecie smoka! Wszystko to zostało sfilmowane, a każdy uczestnik zabawy otrzymał na pamiątkę film ze swoim udziałem!
  • WIOSKA WIKINGÓW. Przenieśliśmy się w czasie, by znaleźć się w prawdziwej wiosce Wikingów. Dzieci bawiły się w pokrytej łuskami smoka replice domu Wikingów (4 metry!), wzorowanej na domach znanych z bajki ?Jak wytresować smoka?, oraz bawiły się:

– mierząc się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych

– strzelając z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz

– zaglądając do wikińskiej? siłowni, gdzie stawały się walecznymi Wikingami i mierzyły swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu

– oraz spotkały się z jednym z bohaterów filmu!

  • STREFA ZABAWY PLAYMOBIL DRAGONS ? dzieci po prostu kochają smoki! To tak oczywiste, jak ich istnienie! W kolorowej strefie dzieci bawiły się kolorowymi smoczymi zabawkami, układały ich figurki i wymyślały historie, próbując? wytresować smoka!

Evento - Agencja do zabaw specjalnych!

Kontakt z nami