Zostań superbohaterem

Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie ? w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują. Z okazji premiery animacji ?Spider-Man Uniwersum? zaprosiliśmy dzieci do zmierzenia się z ich własnymi supermocami!

W programie m.in.:

  • STREFA HASBRO: zabawki Hasbro, konkursy z filmowymi nagrodami
  • STREFA LEGO: klocki LEGO (niezwykły świat Spider-Mana!)
  • STREFA ZABAW W SUPERBOHATERA. dmuchana ścianka wspinaczkowa Niezwykły Pokój Amesa ? przestrzeń wykorzystująca złudzenie optyczne, dzięki któremu dzieci widzą świat z zupełnie nowej perspektywy (mechanizm wykorzystywany przez studia filmowe, np. przy filmie ?Władca Pierścieni?; w całej Polsce znajdują się tylko dwa Pokoje Amesa, jeden z nich w Centrum Nauki Kopernik!). W tej strefie dzieci mogły poczuć dreszczyk emocji i ? zupełnie jak superbohaterowie ? znaleźć się na ścianie wieżowca, własną dłonią zatrzymać pociąg oraz podnieść samochód ? wszystko to za sprawą niezwykłych iluzji w 3D!
  • STREFA KOMIKSU: profesjonalna szkółka rysowania komiksów + Zostań Superbohaterem ? malowanie buziek + dla najmłodszych: kolorowanki.

Dla każdego uczestnika imprez: gadżety z filmu!

Evento - Agencja do zabaw specjalnych!

Kontakt z nami